Víčka pro Anetku - SBĚR UKONČEN !!


Listopad 2017 ---- S B Ě R _ U K O N Č E N ---

více informací o ukončeném sběru na mém FB
www.facebook.com/AnetkaKupcova.cz/
děkujeme všem, kdo s námi po ty dva roky sbírali!

Já sbírám, ty sbíráš, on sbírá..
VÍČKA PRO ANETKU!


K tomuto kroku jsem se dlouho odhodlávala.. Protože sběr víček není až tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát.. Je třeba především dobrého logistického umu ;-), a tím já zrovna neoplývám.. :-) Ale nicméně od Anetčinýho 4. roku, do kdy jsme pouze "vojtili", nám těch terapií přeci jen přibylo, HLAVNĚ FUNGUJÍ!!! :-), ale bohužel také něco stojí.. :-( A tak není zbytí a VÍČKA PRO ANETKU jsou tady! :-) V sekci "sběrná místa" se dočtete, kam je pro Anetku můžete nosit, nevídáme-li se osobně :-)).

Výtěžkem z výkupu víček přispějeme na úhradu jedné z rehabilitací, ať už neurorehabilitační kliniky Axon, Therapy Center nebo Lázní Teplice. Záleží na tom, v jakou dobu se víčka zrovna podaří zpeněžit.. ;-) Nicméně všechna tato zařízení jsou pro Anetku nesmírně důležitá, každé "středisko" si plní svou funkci a navzájem se doplňují..

Všem vám tedy už teď za vaši pomoc pro Anetku moc děkujeme, ať už jste se zapojili dodáním víček, a nebo dokonce zřízením sběrného místa!! Veškeré vaší pomoci si moc vážíme, protože díky Vám můžeme Anetce dopřát veškerou potřebnou péči, která ji může neustále vést její cestou kupředu! Věříme, že šťastná dojde Anetka co nejdál!


Kontakt

Veronika Kupcová (Vlasáková) maminka Anetky

Kuttelwascherova 929/17
Praha 9 Černý Most
198 00


+420.603108723