Kniha návštěv - OD 2016 PROSÍME O KOMUNIKACI NA Facebook profilu

Datum: 30.06.2016

Vložil: Jana S.

Titulek: Drzim palce Anetce

Ahoj Anetko,moc ti držím palečky,aby se ti zdravíčko aspoň trošku zlepšilo. Sama mám od narození dětskou obrnu. Už 25 let a vím co to je,když musíš chodit po lékařích a lázních. Tak bojuj jak můžeš. A doufám že je sestřička Žofinka hodná. Držím palce a hodne sil. Ahoj

Odpovědět

—————

Datum: 05.07.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Re: Drzim palce Anetce

Dobrý den, Jano, páni, moc děkujeme za tak milý pozdrav!!! Anetka se snaží, je šikovná a bystrá, hodně "po svém" :-), ale snažíme se a děláme, co můžeme.. :-) Pokud by jednou zvládla napsat takový krásný vzkaz, jako Vy, bylo by to opravdu skvělé!! No máme před sebou ještě dlouhou cestu.. :-) I Vám přejeme hodně zdravíčka a držíme palečky!
Maminka Veronika

Odpovědět

—————

Datum: 17.10.2019

Vložil: sara

Titulek: Re: Re: Drzim palce Anetce

ahoj anetko jak se mas já se mam dobře bohuzel sem od 2 led na vozicku neumim hodit ani sama jist co ty umis taky hodit budu moc rada kdyz mi odepises ppreji ti hezky den sara p

Odpovědět

—————

Datum: 29.12.2019

Vložil: Anetky maminka

Titulek: Re: Re: Re: Drzim palce Anetce

Ahoj Sáro, bohužel Anetka neumí číst a má i mentální hendikep. Za Anetku zde i na Facebooku vše píšu já - maminka Anetky. Moc ti držím palečky, aby se ti dařily, byť třeba i malé pokroky a postavila ses jednou na vlastní nohy, tak jako se to podařilo Anetce. Hezký den přeje Veronika

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2016

Vložil: Tereza F.

Titulek: pozdrav a přání všeho nejlepšího do Nového roku

Milá rodinko,

díky mé bývalé kolegyni Markétě, která měla Anetku v péči v SPC Štíbrova, jsem se dostala k těmto stránkám. S velkou radostí jsem si pročetla celý web a moc vám všem fandím! Anetka úžasně vyrostla a její poKROKY mě moc potěšily. Zavzpomínala jsem na skupinky v SPC, kde jsem se s Anetkou každý týden potkávala a na její pozitivní přístup ke všemu. Také jsem teď doma s roční holčičkou. Přeji vám všem tedy mnoho úspěchů a sil na všechny vaše aktivity do Nového roku a především hodně zdraví pro všechny, protože všechno ostatní už máte :)
Tereza F.

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Re: pozdrav a přání všeho nejlepšího do Nového roku

Jééé, Terezko, Váš pozdrav mě dnes opravdu moc potěšil!! :-) Prvně Vám moc gratuluju k holčičce, přeju hodně zdraví, je to krásný, je to radost, a my ji máme už dvojnásobnou.. ;-) I my na skupinky ve Štíbrovce moc rádi vzpomínáme, pro Anetku to byla moc dobrá příprava do školky :-) a taky jsme tam vytvořily dobrý klub maminek.. ;-) Anetka nám dělá opravdu velikou radost :-), teď už do školky ťape za ruku!! :-) Jen v únoru operace :-(, ale to musíme zvládnout.. I se pěkně rozpovídala :-) Ségra Žofinka jí také moc pomáhá :-). Stále makáme, ale když to má výsledky, má to všecko smysl!! :-) Hlavně, aby to takhle "šlapalo" i nadále.. :-) Mějte se moc krásně, užívejte si dcerku, všecko tak letí.. Srdečně Vás zdravíme z Černého Mostu! :-)

Odpovědět

—————

Datum: 15.10.2015

Vložil: Novotná Jarmila

Titulek: Blesk 88 kroků

Dobrý den celé vaší rodině a obzvlášť Anetce. Se zájmem již delší dobu sleduji v Blesku příběh Anetky a moc Vám držím palce. Dnes jsem sipřečetla jak Anetka sama udělala prvních 88 kroků. Jste báječní a je neuvěřitelné jakou máte ve cvičení s Anetkou vůli nepřestávat a nevzdávat se. Musí to být težké a vyčerpávající. Hezký den a těšíme se na prvních 100 kroků:-)

Odpovědět

—————

Datum: 15.10.2015

Vložil: Kupcovi

Titulek: Re: Blesk 88 kroků

Dobrý den, paní Novotná, děkujeme moc za velmi milá slova a také za Vaši finanční podporu! Opravdu si velmi ceníme všech, jako Vy, komu není osud dětí jako Anetka lhostejný. Jsme opravdu přešťastni, že Anetka dělá takové pokroky, plně si uvědomujeme, že ne všichni rodiče mají takové štěstí. Nicméně veškerou naši snahu a únavu kompenzují právě ony Anetčiny pokroky, takže "makáme" s úsměvem dál! :-).

Odpovědět

—————

Datum: 13.03.2014

Vložil: Marketa Budayová

Titulek: Anetka

Pro děti člověk podstoupí vše přizpůsobí chod domácnosti .Nejhorší je beznaděj ,jste šikovní rodiče a Anetka je překrásná bojovnice je mě jasné jak je to těžké ,ale to je život znám to od roku Elenky také jen zápasíme s nemocí co byla odhalena a je neuvěřitelné jak se děti neskutečně se vším srovnají jak se samozřejmostí .Moc vám přeji at veškeré cvičení a vůle Anetky má ty nejlepší výsledky budte štastní .

Odpovědět

—————

Datum: 05.03.2014

Vložil: teta

Titulek: pozdrav z Chlumce

Zdravíme Vás všechny z Chlumce n. C., Anetka má nádherný web a má veliké štěstí na bezvadné rodiče a teď i na bezvadnou sestřičku, která se ji bude snažit také pomáhat. Nevím, kdo je větší bojovnice, jestli Anetka nebo mamka Verča nebo taťka Honza??? Ale společnými silami to určitě zvládnete, těším se, že se brzy uvidíme.

Odpovědět

—————

Kontakt

Veronika Kupcová (Vlasáková) maminka Anetky

Kuttelwascherova 929/17
Praha 9 Černý Most
198 00


+420.603108723